Strona Główna

Super User

Punkt startu, gdzie jesteśmy, skąd zaczynamy,

Na tym etapie analizujemy aktualną rzeczywistość i sytuację, w jakiej się obecnie znajdujesz. Będzie to podstawą naszej pracy ponieważ pozwoli nam na opracowanie najszybszej i najbezpieczniejszej drogi osiągnięcia Twoich celów.

Najlepiej wyjaśnić to na przykładach.

- Zaburzenia tarczycy , choroba Hashimoto, czy insulinooporność może powodować znaczne przybieranie na wadze pomimo stosowania drakońskich diet i wymagającego treningu fizycznego.

- Za dużo kortyzolu (hormonu stresu) może spowodować, że żadne ćwiczenia nie zredukują tkanki tłuszczowej

- Nietolerancja glutenu może powodować zatrzymywanie wody, wzdęcia a nietolerancje czy złe przyswajanie białek może całkowicie uniemożliwić budowanie właściwej muskulatury.

Nie możesz schudnąć? Ćwiczysz, ciągle się odchudzasz i nic? - Na poczatek musimy Cię zbadać dlatego konieczne będzie spotkanie i praca z dietetykiem klinicznym - wywiad, analiza składu ciała, ew. badania diagnostyczne, historia chorób i stosowanych programów dietetycznych.

Profesjonalne podejście oznacza też proste testy sprawnościowe (FQ - fitquest) oraz jeżeli będzie to pomocne, konsultacje z psychologiem w obszarze problemów, stresu i motywacji.

Kategoria: