Opinie

Dodaj Opinię

Marta Sielska
Polecam współpracę z trenerem Konradem. Pierwsze spotkanie to analiza ciała, omówienie celów, dokładny wywiad o stanie zdrowia – pełen profesjonalizm.
Każdy trening to czysta przyjemność bo Konrad jest uśmiechniętym trenerem, z którym chce się ćwiczyć :)
Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące ćwiczeń, suplementacji czy diety. Szybko modyfikuje program ćwiczeń gdy coś jest nie tak. Każdy trening to nowe doświadczenia, nie ma monotonności. Potrafi pochwalić, ale też pogonić i zmotywować do ćwiczeń :)
Konrad jest bardzo elastyczny jeżeli chodzi o dni i godziny pracy – zawsze dostosuje się do naszych potrzeb.
Super współpraca, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, zawsze szczery uśmiech – serdecznie polecam!
I najważniejsze - nie dość, że osiągnęłam swój cel to jeszcze zaraził mnie sportem i nie wyobrażam sobie z tego zrezygnować.

Dzięki Panie trenerze ;)
Magda G.
Konrad to doskonały trener personalny, który zaraża energią. W swojej pracy wykazuje się profesjonalizmem i solidnością. Podchodzi indywidualnie do każdego podopiecznego.Treningi, które układa są urozmaicone a co najważniejsze przynoszą efekty. Każde ćwiczenie ma swój cel, każda ilość powtórzeń i serii jest dokładnie taka jakiej potrzebuję. Elementem uzupełniającym program treningów jest ogromna wiedza na temat ludzkiego organizmu i odżywiania. Konrad pomaga, doradza ,chwali ale również zmusza do progresji. Już po pierwszych treningach poczułam skutki powrotu do lepszej formy. Godziny spędzone pod jego opieką na pewno nie będą stracone.
Sylwia
Pan Konrad jest trenerem, dzięki któremu mam nowe spojrzenie na siłownię, treningi i samą siebie. Jego podejście do klienta jest profesjonalne i rzeczowe. Dopasowany przez niego program dla mojej sylwetki, który obejmuje porady z zakresu dietetyki oraz indywidualny trening uwzględniający mój styl życia przynosi niesamowite efekty. Pan Konrad potrafi zmobilizować do dużego wysiłku, a każdy trening zakończony jest pozytywnym zmęczeniem i chęcią umówienia się na kolejne spotkanie. Współpracujemy od pół roku i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Konrada każdemu, kto chce popracować nad swoim wyglądem i kondycją.
Ewa
Mam przyjemność trenować z Panem Konradem Modelewskim od 8 miesięcy . Uważam, że Pan Konrad jest trenerem DOSKONAŁYM. Dlaczego?
Po pierwsze jest w 100% skuteczny- to dzięki Niemu schudłam 14 kg, czyli tyle ile zamierzałam. Zmieniła się moja sylwetka, zyskałałam pewność siebie , czuję się z tym po prostu dobrze.
Obecne treningi pomagają zachować to, co wspólnie osiągnęliśmy.

Sukces nie byłby możliwy bez profesjonalnego wsparcia Pana Konrada. Ustalił on dietę dla mnie, polecił program, z którym kontrola spożywanych kalorii była łatwa, kontrolował on-line co i ile jem, dużo ze mną rozmawiał , tłumaczył procesy zachodzące w organizmie, co wspomaga zrzucanie wagi, a co nie ( na prawdę posiada profesjonalną wiedzę na ten temat). Niesamowicie motywował mnie tym do tego by wytrwać, kontynuować treningi i osiągnąć swój cel.

Często nie jestem w stanie przewidzieć, kiedy skończę pracę. Dlatego ważna jest dla mnie możliwość zmiany terminu treningu. Nie ma problemu, bo Pan Konrad jest elastyczny, dopasowuje swój czas do możliwości Klienta.

Treningi z Panem Konradem to też możliwość porozmawiania dosłownie na każdy temat. Czas upływa w miłej atmosferze, na prawdę chce się wracać.
Dlatego polecam Pana Konrada każdemu, kto chce zdrowo schudnąć.
Uważam, że Jego cechy interpersonalne oraz profesjonalizm dedykują Pana Konrada do pracy szeroką grupą Klientów, szczególnie z VIP-ami.
Ola
Szczerze polecam Konrada, "prowadził mnie" 8 miesięcy. Idąc na trening czułam się trochę zakompleksioną babką, niepewną swoich możliwości. Najpierw trzeba było zmierzyć się ze swoją wagą, poziomem tkanki tłuszczowej oraz powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Konrad dobrał taką dietę, na której nigdy nie chodziłam głodna, świetnie się czułam oraz miałam zapał do pracy. Za każdym razem odpowiednio przygotowany do zajęć oraz pełen dobrej energii. Wspólna praca zaowocowała nie tylko fit sylwetką, ale przede wszystkim polubiłam swoje ciało, zaczęłam wierzyć w siebie, polubiłam ćwiczenia (najbardziej siłowe). Osiągnęłam swój cel, każdemu tego życzę! Nasza współpraca się nie zakończyła, lubię co jakiś czas umawiać się z nim na treningi - zawsze ma nowy zestaw ćwiczeń. I nie jest nudno!
Arina
Ćwiczyłam z Konradem przez kilka miesięcy i jestem mega zadowolona z tego, jaką pracę mi pomógł dokonać nad swoją sylwetką i kondycją. Jest bardzo wymagający, ale jeśli chcesz czegoś osiągnąć, to uważam, że trener ma być właśnie taki. Bardzo dobrze wyjaśnia zasady ćwiczeń i uczy poprawnie te ćwiczenia wykonywać. Poza tym panuje świetna atmosfera podczas pracy. Serdecznie polecam!
Zbigniew Minda
Zdecydowanie polecam Konrada jako trenera personalnego.
Uczy i czuwa nad prawidłową techniką ćwiczeń, na bieżąco kontroluje postępy i modyfikuje trening by był jak najbardziej efektywny.
Cechuje go profesjonalizm, doświadczenie i indywidualne podejście do każdego. Dopiero teraz wiem jak powinien wyglądać odpowiedni trening :)
Kasia Ziemian
2 cechy opisujące Konrada:skuteczny i nastawiony indywidualne do każdego ćwiczącego, jego potrzeb, rytmu dnia, diety, zdrowia etc. Współpracujemy od ponad roku, 12 kg mniej, fit sylwetka do tego stopnia, że dietetyk sportowy z którego korzystam stwierdził, że dawno nie widział tak proporcjonalnie i dobrze "rozłożonych" mięśni w poszczególnych partiach ciała. Kolejna cecha warta podkreślenia to elastyczność (dostosowuje się do klienta w kwestii ustalania terminów treningów), wiedza merytoryczna oraz motywacja do ćwiczeń.
Szczerze polecam, trenuję z nim 3 razy w tygodniu od ponad roku - treningi zróżnicowane, nie ma nudy, dostosowane tez czasem pod niedyspozycje zdrowotne, czuwa na techniką wykonania ćwiczeń, nie odpuszcza, w trakcie treningu skoncentrowany na kliencie a nie jak inni trenerzy na telefonie komórkowym czy plotkach. Jest wymagający i konkretny co odbieram jaką wartość mega pozytywną. POLECAM!